Developer in Test / QA Automation Engineer

Talentica.pl

1 800 - 4 000 € netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • http://www.talentica.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Cześć!

Dla klienta z Wielkiej Brytanii poszukujemy osoby na stanowisko Developer in Test / QA Automation Engineer. Firma posiada własny produkt pozwalający na przeprowadzanie testów aplikacji na różnych platformach. Obecnie firma rozwija swoje biuro w Krakowie i w związku z tym poszukuje nowych specjalistów do zespołu.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy testerów wykazujących się wysoką proaktywnością, stale podnoszących swoje kompetencje I chcących uczyć się nowych rzeczy. Szukamy osób, które mają dobre oko do wykrywania błędów, są dokładne i precyzyjne oraz potrafią przewidzieć różne przypadki testowe.

W codziennej pracy główny nacisk zostanie położony na testowanie naszych wewnętrznych i zewnętrznych aplikacji.

Z uwagi na fakt, iż nasz klient jest firmą skoncentrowaną na testach, będziesz mieć okazję, aby pomóc ich zespołowi w tworzeniu narzędzi związanych z testowaniem i korzystać z naszych wewnętrznych prototypów / betas, gdzie Twoja opinia jako użytkownika byłaby nieoceniona.

CO FIRMA MOŻE ZAOFEROWAĆ:

·      Negocjowalne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia (widełki netto: 1800-4000 EUR/msc na B2B)

·      Płatny urlop (wszystkie dni ustawowo wolne + dodatkowe 20 dni w roku)

·      Umowa na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym

·      Możliwość awansu w ramach stanowiska

LOKALIZACJA:

Kraków, Zabłocie – praca na miejscu

CZEGO FIRMA NIE MOŻE ZAOFEROWAĆ:

·      płatne chorobowe

Weź pod uwagę powyższe myśląc o swoich oczekiwaniach finansowych.

JAKIEGO DOŚWIADCZENIA OCZEKUJEMY:

·      min. 2 - 3 lata (4+ poziom senior) doświadczenia w testowaniu oprogramowania (preferowane aplikacje webowe)

TWOJE ZADANIA:

·      dbanie o wysoką jakość wszystkich produktów, zarówno pod kątem zakresu jak i narzędzi oraz definiowanie procesu continous delivery tworząc testy automatyczne (Rspec, Ruby / Python, Selenium)

·      projektowanie, tworzenie, wykonywanie i utrzymywanie testów automatycznych i manualnych

·      codzienna komunikacja z resztą zespołu programistów w Polsce i Wielkiej Brytanii za pośrednictwem czatu (Slack) lub Google Hangouts (rozmowy wideo)

·      regression testing, exploratory testing

·      zarządzanie zespołem testowym (do 4 osób) pracującym w zespołach scrumowych

·      prezentowanie wysokiej wiedzy na temat testów i przekazywanie jej innym członkom zespołu

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM CIEBIE:

Pamiętaj, że nie musisz spełniać wszystkich poniższych punktów (poza językiem angielskim).

·      min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Developer in Test / QA Automation Engineer lub zbliżonym

·      umiejętność pisania czytelnego kodu w języku Rspec, Ruby/Python, Selenium

·      dobra znajomość narzędzi i procesu testowania aplikacji internetowych

·      doskonałe zrozumienie piramidy automatyzacji testów

·      doświadczenie z continuous delivery pipeline i automation quality gates

·      zaawansowana znajomość języka angielskiego (dobry i komunikatywny angielski)

·      umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

1.     Krótka (~20 minut) rozmowa telefoniczna z osobą na stanowisku Head of Engineering

2.     Test – dostaniesz trochę czasu na jego rozwiązanie i przesłanie odpowiedzi

3.     Jeżeli zdasz test, będziesz miał video rozmowę z jego analizą

4.     Finalne spotkanie w krakowskim biurze

DODATKOWE BENEFITY:

·      praca w zespole scrumowym

·      międzynarodowe środowisko pracy

·      nowoczesne biuro w Krakowie (Zabłocie) ze stołem z piłkarzykami, pokojem do relaksu

·      swoboda ubioru, brak dress-code’u

·      wewnętrzna biblioteka z książkami biznesowymi oraz technicznymi

·      odpowiedzialność za wykonywane zadania

·      pomożemy Ci rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności, będziesz pracował wśród najlepszych, a każdy Twój pomysł będzie wnikliwie rozpatrzony – masz realny wpływ na kierunek i przyszłość rozwoju firmy

Podoba Ci się i czujesz się na siłach? Aplikuj!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talentica.pl

Jesteśmy zespołem rekruterów działających w branży IT. Ponadto zajmujemy się tworzeniem i zarządzaniem aplikacjami mobilnymi oraz webowymi. Posiadamy własny zespół projektowy. Dostarczamy również specjalistów dla różnych branż. Mamy na swoim koncie wiele rekrutacji na takie stanowiska jak: Java Developer, iOS Developer, Android Developer, UX/UI Designer, Front-end, Back-end, PHP Developer, Business Analyst, Project Manager, SCALA Developer, Head of QA. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie, a czas niezbędny dla przeprowadzenia całego procesu w sposób profesjonalny w oczach kandydata i pracodawcy, jest dla nas bezcenny.