Python Software Developer | ZDALNIE | Artist Growth

Artist Growth

9 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Framework

Artist Growth to najbardziej zaawansowana w branży muzycznej aplikacja do zarządzania koncertami i muzyką. Korzystają z niej m.in. artyści z takich wytwórni jak Red Light, Sony Music, Universal Music Studio. Tysiące menedżerów i muzyków używa aplikacji, aby zwiększyć współpracę między zespołami, uprościć logistykę wydarzeń, łatwo śledzić finanse, automatyzować zakup biletów, wyszukiwać pliki szybciej i szybko konsolidować dane.
Zespół Artist Growth to ponad 20 specjalistów z USA, którzy - szukając najlepszych inżynierów - zdecydowali się zainwestować w Polskę. W związku z tym otwierają w pełni zdalne biuro i budują lokalny zespół. Wspólnie szukamy Python Software Developera.

Twoje zadania:
  • Rozwój aplikacji webowej Artist Growth w technologiach Python + Django, JavaScript,
  • Rozwój REST API przy użyciu Django Rest Framework,
  • Rozwój Single-Page-Application przy użyciu Durandal (KnockoutJS / jQuery / RequireJS) i TypeScript,
  • Współpraca z zespołem z USA oraz nowo powstałym w Polsce,
Twoje kompetencje:
  • 2+ letnie doświadczenie w programowaniu,
  • Doświadczenie w Python,
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, regresyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
Możemy zaoferować:
  • Wynagrodzenie w przedziale 9.000 - 14.000 PLN netto na B2B do negocjacji (jesteśmy otwarci na poznanie Twoich oczekiwań),
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Tworzenie środowiska pracy w nowym zespole w Polsce, będziesz mieć realny wpływ na workflow oraz tworzenie nowych procesów,
Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie - aplikuj przez link:

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania