DevOps Engineer | ZDALNIE | Artist Growth

Artist Growth

15 000 - 20 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Narzędzia
Dev/Ops
Inne

Artist Growth to najbardziej zaawansowana w branży muzycznej aplikacja do zarządzania koncertami i muzyką. Korzystają z niej m.in. artyści z takich wytwórni jak Red Light, Sony Music, Universal Music Studio. Tysiące menedżerów i muzyków używa aplikacji, aby zwiększyć współpracę między zespołami, uprościć logistykę wydarzeń, łatwo śledzić finanse, automatyzować zakup biletów, wyszukiwać pliki szybciej i szybko konsolidować dane.
Zespół Artist Growth to ponad 20 specjalistów z USA, którzy - szukając najlepszych inżynierów - zdecydowali się zainwestować w Polskę. W związku z tym otwierają w pełni zdalne biuro i budują lokalny zespół. Wspólnie szukamy DevOps Engineer'a.

Twoje zadania:
  • Rozwój metodyki DevOps dla wszystkich zasobów AWS: EC2, RDS, ELB, ASG, S3,
  • Obsługa rozwiązań AWS EC2 AMI,
  • Rozwój narzędzi z wykorzystaniem języków skryptowych (Python/Bash/Powershell),
  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie automatyzacji oraz nadzór nad integracją narzędzi,
  • Zarządzanie procesami CI/CD oraz wprowadzanie w nich usprawnień,
  • Wsparcie przy konteneryzacji (instalacja, konfiguracja),
Twoje kompetencje:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w administrowaniu systemami Linux w środowisku aplikacji 24x7
  • Praktyczne doświadczenie w dostarczaniu, instalowaniu, konfigurowaniu, monitorowaniu i utrzymywaniu infrastruktury AWS,
  • Praktyczne doświadczenie w automatyzacji (CloudFormation / Terraform),
  • Doświadczenie w konfigurowaniu, integrowaniu technologii monitorowania systemu (OverOps, New Relic, Pingdom, Zabbix) i narzędzi do logowania: ElasticSearch, Logstash, Kibana Stack),
  • Praktyczne doświadczenie w instalowaniu i konfigurowaniu narzędzi BitBucket, Github, Jenkins, Selenium, itp.,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
Możemy zaoferować:
  • Wynagrodzenie w przedziale 15.000 - 20.000 PLN netto na B2B do negocjacji,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rozwoju DevOps/SysOps oraz planowanie i nadzór nad architekturą tych rozwiązań ponieważ nasz zespół DevOps będzie dopiero tworzony :)
Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie aplikuj przez ten link:

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania