Programista Java

Bebjobs

Opis oferty

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie + premie w zależności od osiągnięć
• Prywatna opieka medyczna (dla pracownika i jego rodziny)
• Elastyczny czas pracy;
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Rozszerzony urlop rodzicielski (do 8 tygodni)
• Wsparcie relokacji
• Współfinansowanie żłobka/przedszkola
• Karta Multisport
• Bilety do kina, teatru, opery
• Karnety obiadowe

Wymagania

Obowiązki:
• Projektowanie, rozwój i wdrożenie światowej klasy produktów OSS
• Dostarczenie najwyższej jakości kodu i dobre testy jednostkowe aplikacji
• Praca w technologiach: Java Standard Edition,. Java Enterprise Edition (JAX-WS, JAX-RS, EJB, Servlet, JSF), Jenkins, SVN, Maven, Jira, Fisheye, Crucible, Sonar, JUnit, Mockito, RDBMS (Oracle), Linux (RedHat)

Wymagania:
• Min. doświadczenie w programowaniu Java (Java Standard Edition)
• Praktyczna znajomość wzorców projektowych
• Znajomość systemów UNIX i / lub systemu operacyjnego Linux
• Znajomość procesów rozwoju oprogramowania
• Wykształcenie magisterskie lub inżynierskie z informatyki, telekomunikacji lub podobny
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane umiejętności: doświadczenie w rozwoju aplikacji rozproszonych z wykorzystaniem Java Enterprise Edition, serwery aplikacji, Continuous Integration, znajomość Scrum lub innych metodologii Agile