Analityk Biznesowy

dmt Klaster Innowacji
Inne

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Analityk biznesowy, która zajmie się analizą wymagań i procesów dla sektora finansowego.

Zakres obowiązków:

1. Współuczestniczenie w procesach budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu
2. Asystowanie w zarządzaniu i realizacji projektów informatycznych
3. Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych,
4. Przygotowanie analizy systemowej, w tym opis statyki i dynamiki systemu,
5. Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych,
6. Udział w spotkaniach projektowych zarówno z Wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym,
7. Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekty oraz klientem
8. Opracowywanie dokumentacji analitycznej oraz projektowej
9. Kontakty z klientami wymagają gotowość odbywania podróży służbowych

Wymagania:

1. Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi w tym znajomość metodologii (PM Book, Scrum)
2. Dobra znajomość zagadnień finasowych oraz umiejętność ich analizy - poparta doświadczeniem
3. Zdolności analityczne w tym umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów
4. Wysoka systematyczność, komunikatywność i odpowiedzialność
5. Swobodne posługiwanie się językiem angielskiem w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:
1. Znajomość zagadnień faktoringowych
2. Umiejętność posługiwania się narzędziami bazodanowymi w tym znajomość języka SQL
3. Znajomość narzędzi/systemów raportujących
4. Znajomość systemów realizowanych w architekturach wielowarstwowych
5. Znajomość zagadnienia Continuous Integration
6. Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O dmt Klaster Innowacji

Innovations that work
DMT Klaster Innowacji to złożona struktura wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, oparta o współpracę i wzajemną pomoc.