Programista baz danych (SQL)

dmt Klaster Innowacji
Baza danych
Inne

Opis oferty

Zadania:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o systemy relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSQL
  • Budowanie i optymalizowanie baz danych
  • Znajomość zagadnień administrowania serwerami baz danych
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wsparcie dla architektury oprogramowania
  • Wdrożenie i tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie techniczne na etapie analizy wymagań

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z systemami relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSSQL
  • Zaawansowana znajomość technik bazodanowych oraz języka SQL
  • Praktyczna umiejętność budowanie i optymalizowania baz danych w oparciu PostgreSQL/Oracle/MSSQL
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy

Z uwagi na pracę zdalną oczekujemy:
  • Gotowości i umiejętności do pracy w zespole rozproszonym z naciskiem na komunikację i wykorzystanie niezbędnych narzędzi
  • Dużej samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Systematyczności i samodyscypliny

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O dmt Klaster Innowacji

Innovations that work
DMT Klaster Innowacji to złożona struktura wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, oparta o współpracę i wzajemną pomoc.