Web Developer

Confido

2 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://confido.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Web Developer.

Kluczowe zadania:
· projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych
· testowanie tworzonych rozwiązań
· opracowywanie dokumentacji projektowej
· współpraca w zespole projektowym

Oferujemy:
· stabilną pracę w rozwijającej się firmie
· możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
· pracę w młodym i zgranym zespole
· przyjazną atmosferę
· bardzo dobre warunki współpracy
· pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie
· wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania:
· umiejętność programowania obiektowego
· znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
· znajomość języka PHP 5.3+
· znajomość HTML, CSS, JavaScript
· umiejętność pracy w zespole
· komunikatywność

Mile widziane:
· znajomość technologii: Zend Framework, jQuery, AJAX, PL/SQL, C#, JAVA, HTML5, CSS3, MongoDB
· chęć poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności
· znajomość systemu kontroli wersji Git

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Confido

CONFIDO jest firmą informatyczną, dostawcą nowoczesnych rozwiązań IT. Już od 2007 roku wspieramy działalność Klientów tworząc z nimi długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Oferujemy profesjonalną obsługę całego procesu wytwarzania, integracji oraz eksploatacji oprogramowania, od analizy nowego produktu, przez implementację przyszłego systemu, po wdrożenie oraz dalsze utrzymanie i konserwację.

Stawiamy Klienta w centrum uwagi, każdorazowo tworzymy precyzyjnie dopasowany do jego potrzeb produkt. Łączymy wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kluczowe jest dla nas zadowolenie Klienta, które skutkuje długotrwałymi relacjami biznesowymi.

Kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, co powoduje, że cieszymy się zaufaniem Klientów.