Java Developer

Info Baza Sp. z o.o.

12 000 - 16 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • https://www.info-baza.pl/ WWW

Framework
Narzędzia
Dev/Ops

Opis oferty

Opis stanowiska:

-  Rozwijanie rozwiązań technologicznych w sektorze energetycznym.

-  Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych.

-  Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań.

-  Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

-  Znajomość: SQL w tym praca w środowisku Oracle;

-  Znajomość Java EE ( doświadczenie 5-6 letnie);

-  znajomość API Java 8+;

-  umiejętność tworzenia interfejsów WEB-owych;

-  umiejętność korzystania z narzędzi: Git, Maven;

-  Znajomość i umiejętność stosowania metodyk wykorzystywanych w procesie programowania;

-  Umiejętność kompleksowej realizacji powierzonych zadań;

-  Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej;

-  Pomysłowość i zdolności analityczne;

-  Chęć intensywnego rozwoju i nauki;

Dodatkowe atuty:

-  Znajomość serwerów aplikacyjnych: Jboss, Wildfly;

-  Znajomość Hib wzorców projektowych w JAVA EE;

-  umiejętność korzystania z narzędzi: Docker;

-  znajomość zasady tworzenia mikro serwisów;

-  będzie znajomość: AngularJS, AngularIO oraz React;

Oferujemy:

-  Duże możliwości rozwoju w obszarze zainteresowań.

-  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

-  Możliwość pracy w ciekawych projektach.

-  Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Info Baza Sp. z o.o.

Firma Info Baza sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie na różnych obszarach rzeczywistości gospodarczej. Oprócz systemów informatycznych oferujemy naszym Klientom bieżącą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z korzystaniem z aplikacji oraz doradztwo w obszarze wiedzy, którego dotyczy aplikacja. W związku z projektem z branży energetycznej, który obecnie realizujemy poszukujemy kandydatów na stanowisko „ Java Developer” do naszego zespołu we Wrześni i w Poznaniu.