Programista .NET

HR Exevutive
Język programowania
Baza danych
Framework

Agencja doradztwa personalnego HR Executive dla Klienta - międzynarodowej firmy z branży elektrotechnicznej, lidera w swojej branży ze względu na rozwój technologii i nowe wdrożenia, poszukuje osób do zespołu programistycznego na stanowisko: Programista .NET w Nowym Tomyślu.
Firma oferuje

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju kompetencji (szkolenia, udział w międzynarodowych projektach)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • możliwość realizacji zadań w międzynarodowym środowisku, firmie o nowoczesnym podejściu do zarządzania
  • dodatek za dojazd do pracy powyżej odległości 30 km
  • dostęp do szerokiego zakresu świadczeń pozapłacowych: dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport

Wymagania

Wymagania
  • dobra znajomość środowiska .Net oraz języka C#
  • podstawowa znajomość języka SQL (PostgreSQL)
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • innowacyjność i kreatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków
  • tworzenie i rozwój aplikacji związanych z obszarem produkcji (systemy współpracujące z MES Hydra, ERP SAP R3)
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oprogramowania
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym w Niemczech
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów w dziedzinie badań i biznesu
Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny: +48 660 774 014