Scrum Master/Agile Project Manager

HRK S.A.

12 000 - 15 000 zł brutto

Opis oferty

Zadania:
  • Zarządzanie i weryfikacja pracy zespołu
  • Organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile / Scrumu
  • Ustalanie celów dla zespołu, wdrażanie działań, raportowanie postępów
  • Zarządzanie pracą zespołu zgodnie z technikamii SCRUM, Kanban, XP, BDD, ATDD i TDD
  • Dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole, usuwanie pojawiających się barier/współpraca z innymi zespołami

Wymagania:
  • Min.2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku  - praktyka w pracy z  metodykami zwinnymi
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i zmysł obserwacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności w zakresie MS Office, i narzędzi Agile, np.: Jira, Confluence, RTC
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacjami klient-serwer

Oferujemy:
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Benefity min.: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość cześciowej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Imprezy integracyjne
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki