Programista C#

CPL Jobs

4 200 - 7 700 zł netto

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, firmy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty C#

Jesteś programistą C# z minimum rocznym doświadczeniem? Chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z kapitałem holenderskim i współtworzyć system klasy ERP przy użyciu najnowszych technologii? Chcesz dołączyć do nowo tworzonego centrum R&D we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie, rozwój i utrzymanie nowoczesnej aplikacji typu ERP
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Praca w międzynarodowych projektach
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Doświadczenie w programowaniu w C#
  • Znajomość programowania obiektowego i SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenie
  • Doswiadczenie w pracy w Agile/Scrum
Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, HTML5 i CSS
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

Metodologia pracy

O CPL Jobs

placing people first
CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.