Solutions Architect

HRK S.A.

14 000 - 18 000 zł brutto

Opis oferty

Zadania:
  • Analiza wymagań i identyfikacja przypadków zastosowań o znaczeniu architektonicznym
  • Zarządzanie relacjami między biznesem, a zewnętrznymi i wewnętrznymi usługami IT
  • Formułowanie projektu end to end - tworzenie struktury rozwiązania
  • Wsparcie zespołów programistów
  • Weryfikacja wdrożeń
  • Zarządzanie dokumentacją architektoniczną
Wymagania:
  • Doświadczenie w optymalizacji złożonych systemów i w pracy z biznesem, w budowaniu architektur opartych na rozwiązaniach mikroserwisowych i chmurowych (Azure/AWS)
  • Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w opracowywanie standarów i wytycznych, które ukierunkowują rozwój i wdrażanie rozwiązań
  • Wiedza o projektowaniu interfesju API (tj. REST i standardy takie jak JSON)
  • Znajomość dowolnych protokołów uwierzetylniania oraz baz danych NoSQL
  • Dobra znajomość 12-czynnikowych aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, forma zatrudnienia: umowa o pracę ( 14 000 - 18 000 PLN brutto)
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Możliwość cześciowej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Imprezy integracyjne
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki