PROGRAMISTA C# junior, mid

Weegree

4 000 - 5 500 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • programowanie obiektowe w języku C# w środowisku Visual Studio,
  • pisanie dokumentacji,
  • analiza wymagań klienta,
  • obsługa klienta w trakcie i po realizacji projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka C# w tym bibliotek (MFC,STL),
  • umiejętność programowania pod systemem Windows w MS Visual Studio w języku C#,
  • znajomość .Net, WPF, WinForms i wzorca projektowego MVVM,
  • umiejętność programowania aplikacji wielowątkowych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,
Dodatkowym atutem będzie:
  • umiejętność programowania aplikacji bazodanowych (MS SQL Server);
  • umiejętność programowania webservice’ów i aplikacji mobilnych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Opieka fizjoterapeuty/masażysty
  • Nauka języków obcych
  • Korzystanie z darmowego wyjazdu do Weegree House

O Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

W naszym projekcie EmploySystem wierzymy, że nowoczesne technologie usprawnią każdy etap procesu rekrutacyjnego. Wiemy jak ważny jest zespół, którzy tworzy organizację. Nasza praca to dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branży HR. Jesteśmy młodym, międzynarodowym i kreatywnym zespołem, a praca w EmploySystem to pełne wyzwań doświadczenie. Potrzebujemy seniorskiego wsparcia, które da nam nieograniczone możliwości rozwoju! W zamian dajemu bardzo ciekawy, rozwojowy projekt, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów. Dołączysz?