Fullstack (.NET) Developer

Edge One Solutions

1 080 - 15 120 zł netto

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Obowiązki:

  • Tworzenie i projektowanie platformy webowej oraz mobilnej
  • Dbałość od najwyższą jakość tworzonego kodu
  • Współpraca z Architektami, Analitykami i Testerami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość .NET Core
  • Doświadczenie w pracy z technologiami front- endowymi: AngularJS/ React HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość MSSQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia:
  • Długofalowa współpraca na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Program Relokacji i Rekomendacji
  • Benefity:
  • Karta Sportowa Benefit Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój Pracownika:
  • People Development Programme ( Indywidualny plan rozwoju wybranej ścieżki kariery)
  • Edge One Community (udział w inicjatywach sprzyjających dzieleniu się wiedzą/ innowacyjnością
  • Szerokie portfolio projektowe, jasna procedura zmiany projektu
  • Wsparcie i mentoring Line Managera
  • Kurs języka angielskiego
  • Rozrywka:
  • Liczne imprezy, eventy integracyjne, wewnętrzne hackathony i MeetUpy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA, Confluence
  • Metodologia Agile ― SCRUM, Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia

O Edge One Solutions

Unlock Your Potential with Edge1S
W Edge One Solutions zajmujemy się konsultingiem informatycznym, a mówiąc wprost – pomagamy naszym Klientom odnosić sukcesy w złożonym środowisku biznesowym.Tworzymy wysokiej klasy zespoły IT – od specjalistów, poprzez project managerów, aż po inżynierów Quality Assurance – rekrutując najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach, dla których dostarczanie nowatorskich rozwiązań informatycznych jest pasją i przyjemnością.

Zatrudniamy specjalistów, którzy pracują w naszym biurze, bądź siedzibie naszego partnera biznesowego w zależności od projektu, w którym się uczestniczy.

Zaczynaliśmy z 9 Specjalistami na pokładzie, Szybko się rozwijamy i w tym momencie zatrudniamy ponad 150 specjalistów IT. Mamy główna siedzibę w Warszawie i biuro w Lublinie.