Java Developer

ZeroChaos Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia

Jeśli chciałbyś pracować w prężnie działającej firmie IT, uczestniczyć w projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy dwóch osób na stanowisko:
Programista Java

Start: ASAP
Lokalizacja: Katowice; brak możliwości pracy zdalnej
Liczba wakatów: 5
Forma wspołpracy: B2B lub umowa o pracę

Zadania:
• Test-driven development of a new product
• Participation in functional and architectural design
• Code refactoring and optimization

NewOak currently has one java application suite on which we utilizes outsourced application development. The application supports NewOak advisory, risk analytics and valuation services and is in the asset management and securities domain.

Wymagania

Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu Java/JEE
• Profil 1: Doświadczenie z Java Message Service (SonicMQ, ActiveMQ, WebSphere MQ); Spring; GWT, Swing; CSS; JavaScript; REST; bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Profil 2: Doświadczenie z Spring; Jetty/Jboss; Postgres/My SQL/Oracle RDBMS; Hibernate; bardzo dobra znajomość j. angielskiego Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w oparciu o dogodne formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
• Pracę w szybko rozwijającej się firmie IT, która przede wszystkim inwestuje w swoich pracowników – daje im możliwość udziału w szkoleniach IT
• Dofinansowanie do zajęć sportowych
• Prywatną opiekę medyczną

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma współpracy np. B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport

O ZeroChaos Sp. z o.o.

100% Transparency
ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.
Nasze innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają na budowanie relacji między firmami a wartościowymi kandydatami i dostawcami oraz zdobywanie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi Specjalistami na rynku.

ZeroChaos w Polsce
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm z takich sektorów jak IT, telekomunikacja, finanse, bankowość czy ubezpieczenia itd.
Poszukujemy Specjalistów oraz firm partnerskich w obszarze IT w całej Polsce. Oferujemy ciekawe i rozwojowe projekty u naszych czołowych Klientów. Misją ZeroChaos jest przedefiniowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, czyniąc je bardziej dostępnym, elastycznym i efektywniejszym finansowo dla Specjalistów IT.