Front-end Developer

eConsulting

85 - 110 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Firma eConsulting, zajmująca się konsultingiem i outsourcingiem IT obecnie poszukuje kandydata na stanowisko Front-end Developer.

Praca 100 % zdalna
Umowa: B2B
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia:
Senior – 100-110 zł/h netto +VAT
Professional – 85-100 zł/h netto +VAT

Opis stanowiska:
- Programowanie zgodnie ze specyfikacją
- Analiza specyfikacji - Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania dla klienta
- Współpraca z zespołem programistów (odpowiedzialnym zarówno za back-end i front-end)
- Poszukiwanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi
- Stworzenie kodu CSS i JS, który umożliwi implementację „bulletproof non-trivial web interfaces”
- Implementacja interfejsów na różne platformy
- Testowanie aplikacji

Wymagana znajomość technologii: HTLM5, CSS3 (SCSS/LESS/SASS), JavaScript/Typescript, jQuery, AngularJS 1/2, React, NodeJS, RWD, CVS/SVN/GIT, JIRA/Redmine/HPSM, Agile/Scrum
- Mile widziana znajomość: WebGL, Vue.js, d3js

Oprócz ciekawej pracy pełnej wyzwań oferujemy naszym konsultantom:
Pakiet medyczny Medicover
Pakiet MultiSport -
Regularnie odbywające się imprezy integracyjne
Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowych

Wszelkie zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV (w języku angielskim) na adres [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O eConsulting

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług IT. Od 2002 roku wspieramy swoich klientów zarówno w codziennej pracy jak i w osiąganiu celów długoterminowych.Głównymi odbiorcami naszych usług są centra biznesowe oraz wiodące firmy międzynarodowe i polskie. W portfolio klientów eConsulting znajdują się przedsiębiorstwa przede wszystkim z branż: farmaceutycznej, finansowej, telekomunikacji, logistyki, energetyki, przemysłu oraz nowych technologii, ale jesteśmy otwarci na współpracę z firmami działającymi również w innych branżach.Naszą domeną jest profesjonalne doradztwo w obszarze IT, usługi outsourcingu specjalistów, zespołów i usług IT, a także projekty IT typu fixed price.