Senior PHP Developer - rozwiązania IT w branży turystycznej

Grafton Recruitment

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, lidera branży turystycznej, działającego w różnych krajach na całym świecie, w związku z ciągłym rozwojem centrum programistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko: Senior PHP Developer.

Zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
- praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje
- tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
- praca w zwinnym środowisku Agile

Korzyści:
atrakcyjne wynagrodzenie
- szerokie możliwości rozwoju – najnowsze technologie, możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, różnorodne szkolenia
- bogaty pakiet socjalny i warunki pracy – nowoczesne biuro, godziny pracy, płaska struktura organizacyjna, chillout room z gadżetami do rozrywki, bogato wyposażona kuchnia, elastyczne godziny pracy
- dojrzałe procesy Agilowe i technologiczne
- swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne
- doświadczenie w pracy na stanowisku programisty PHP
- umiejętność pisania czystego kodu oraz programowania obiektowego
- znajomość MVC, frameworków testowych oraz systemów kontroli wersji
- doświadczenie w pracy bazami SQL
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy z metodykami Agile, TDD / BDD
- znajomość Symfony 2, ORM, ExtJS, Node.js
- doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną SOA

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole