Senior PHP Developer w Center of Excellence

Grafton Recruitment
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta, firmy ze szwedzkimi korzeniami o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się tworzeniem gier pieniężnych online, w związku z otwarciem nowego centrum programistycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior PHP Developer. Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, rozwój i wdrażanie stron mobilnych i aplikacji internetowych.

Zakres obowiązków:

- projektowanie oraz tworzenie nowych gier od strony back-endu
- tworzenie i dbanie o istniejące produkty i usługi internetowe
- uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju produktów, przy zastosowaniu metodyki Agile
- dbanie o optymalizację kodu, dokumentację, odpowiednią strukturę, zgodność ze standardami branży oraz kompatybilność z różnymi przeglądarkami, urządzeniami i systemami operacyjnymi
- spotkania z interesariuszami w celu pogłębiania zrozumienia ich potrzeb oraz kwestii bieżących rozwiązań technicznych
- dostarczanie dokumentacji związanej z wymaganiami stawianymi oprogramowaniu

Korzyści:

- praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- dostęp do nowoczesnych technologii
- możliwość uczestniczenia w rozwoju centrum programistycznegopraca dla „klienta wewnętrznego"

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie o profilu informatycznym
- co najmniej 3 lata doświadczenia w PHP
- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
- doświadczenie w pracy z frameworkami MVC (Zend, Symfony, Yii itp.) oraz wzorcami projektowymi Lazy Load, Singleton itp.
- umiejętność konfiguracji serwerów oraz administrowania systemami Linux (LAMP stack)
- doświadczenie z bazami MySQL lub PostgressSQL
- znajomość HTML5/CSS3, Git
- mile widziana znajomość AngularJS
- dobra znajomość języka angielskiego - niezbędna do kontaktu z anglojęzycznym przełożonym oraz z zagranicznymi zespołami

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole