Programista baz danych (SQL)

dmt Klaster Innowacji

3 000 - 10 000 zł netto

Baza danych
Inne

Opis oferty

Zadania:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w obszarze warstwy baz danych opartych o systemy relacyjne PostgreSQL/Oracle/MSQL
  • Budowanie i optymalizowanie baz danych
  • Podstawowa znajomość zagadnień administrowania serwerami baz danych
  • Współpraca z rozproszonym zespołem projektowym
  • Utrzymanie dokumentacji technicznej projektów

Wymagania
  • Minimum 1.5 roku doświadczenia w projektach komercyjnych wykorzystujących systemy relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSSQL
  • Bardzo dobra znajomość technik bazodanowych oraz języka SQL
  • Praktyczna umiejętność budowania i optymalizowania baz danych opartych o systemy relacyjne PostgreSQL/Oracle/MSQL
Dodatkowe atuty
  • Projektowanie i tworzenie procesów zasilania hurtowni danych
  • Zaawansowana znajomość zagadnień administrowania serwerami baz danych

Z uwagi na pracę zdalną oczekujemy:
  • Gotowości i umiejętności do pracy w zespole rozproszonym z naciskiem na komunikację i wykorzystanie niezbędnych narzędzi
  • Dużej samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Systematyczności i samodyscypliny

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych,
  • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)
  • pracę zdalną.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O dmt Klaster Innowacji

Innovations that work
DMT Klaster Innowacji to złożona struktura wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, oparta o współpracę i wzajemną pomoc.