Tester Automatyczny

Hays Poland
  • Kontrakt Umowa

Narzędzia

Dla naszego Klienta, czołowej firmy z branży turystycznej, do zespołu Quality Assurance, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Testera Automatycznego.

Lokalizacja: Katowice
Forma zatrudnienia: kontrakt
Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia

Klient oferuje:
• pracę w doświadczonym zespole Quality Assurance,
• zdobycie doświadczenia w pracy w oparciu o metodyki Agile – w szczególności SCRUM oraz KANBAN,
• zniżki na wyjazdy wakacyjne,
• praca w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę – chillout room z Xboxem i piłkarzykami,
• dostęp do materiałów szkoleniowych - min. Safari Books, platforma Pluralsight, własne zasoby książkowe.
Oferujemy:

• wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
• ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
• benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
• partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B).

Wymagania

Obowiązki:
• testowanie aplikacji webowych (white/black box),
• tworzenie skryptów automatyzujących testowanie,
• tworzenie aplikacji wspomagających proces testowy,
• analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań. Od idealnego Kandydata oczekujemy:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku testera,
• znajomość Selenium-RC/WebDriver,
• doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania,
• doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych,
• znajomość narzędzi do testowania automatycznego,
• znajomość cyklu rozwoju oprogramowania,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:
• umiejętność programowania obiektowego w języku Python,
• znajomość systemu operacyjnego Linux od strony użytkownika i programisty,
• znajomość języków skryptowych (Bash),
• znajomość SQL