ASP.NET Developer (Front-end)

QiBit Sp. z o.o.

10 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Rekrutacja jest prowadzona dla Klienta z obszaru bankowości.

Zadania:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
  • Współudział w tworzeniu architektury aplikacji;
  • Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych;
  • Współpraca z doświadczonymi programistami;

Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu;
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET, C# i środowiska Visual Studio;
  • Praktyczna znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS3;
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL, Oracle);
  • Mile widziana znajomość jednego z frameworków JavaScript (np.: AngularJS, React);
  • Mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych;
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji;
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych w projektach dla uznanej marki
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O QiBit Sp. z o.o.

QiBit to globalna marka, dedykowana dla potrzeb rynku ICT. Firma działa w ramach struktur, jednego z największych, dostawców usług z zakresu HR: Gi Group.

Naszym Klientom oferujemy najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, naszym Konsultantom natomiast, gwarantujemy zarówno stabilność zatrudniania, jaki i możliwość uczestnictwa w projektach dostosowanych do umiejętności i oczekiwań.