C# developer

LG CNS Europe Sp. z o.o.

7 000 - 10 000 zł brutto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Utrzymanie i rozwój wewnętrznych aplikacji webowych wspierających procesy produkcyjne.
Udział w projektowaniu aplikacji i nowych rozwiązań.
Udzielenie wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie działania systemów IT zarządzających produkcją – MES.
Wsparcie klienta wewnętrznego oraz zapewnienie komunikacji pomiędzy klientem a centralą firmy.
Zarzadzanie systemami lokalnymi napisanymi w językach C# oraz PHP

Oczekiwane umiejętności:
Dobra znajomość C #.
Znajomość baz danych Oracle i MSSQL.
Doświadczenie w programowaniu baz danych.
Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
Znajomość PHP
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe – preferowana informatyka
Umiejętności analityczne;
Samodzielność, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole.
Dużą samodzielność w działaniu.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość zdobycia doświadczenia w ramach unikatowych projektów informatycznych.
Bogaty pakiet socjalny.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum, Kanban
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O LG CNS Europe Sp. z o.o.

LG CNS świadczy usługi doradztwa IT, wdrożenia, eksploatacji systemu oraz usług outsourcingowych na arenie międzynarodowej. Firma oferuje branżowe usługi IT dla energetyki, transportu, produkcji, opieki zdrowotnej, bankowości i finansów, automatyzacji finansowej oraz branży telekomunikacyjnej i medialnej, a także sektora rządowego. Zapewniamy wyspecjalizowane usługi doradcze, w tym planowanie strategii biznesowych i usługi innowacyjnych procesów, usługi outsourcingowe, outsourcing procesów biznesowych, a także planowanie i budowę infrastruktury IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami, rozwiązujemy problemy i wspieramy największe firmy z kluczowych sektorów gospodarki. Pracując u nas poznasz ludzi z całego świata, będziesz częścią pasjonujących, technologicznie zaawansowanych międzynarodowych projektów.
Mamy dostęp do technologii i wiedzy, jeździmy w delegacje, na konferencje, nieustannie się szkolimy i rozwijajmy. Nasi pracownicy są elitą w branży IT w skali globalnej – mamy biura na całym świecie i nie wierzymy w żadne ograniczenia.

Jeżeli jesteś pasjonatem technologii informatycznych, masz ambicje i potrzebę rozwoju, jesteś kreatywny i życzliwy to czekamy właśnie na Ciebie.