Tester Automatyczny

Seargin

60 - 70 zł netto / godzinowo

Poszukiwany jest Tester Automatyczny chcący wdrożyć się w SAP. Praca w Gdańsku na kontrakt b2b

Wymagane jest doświadczenie z testami integracyjnymi, web serwisami i bazami danych.

Główne zadania:
- Instalacja odpowiednich aplikacji testowych,
- Przygotowanie scenariuszy testowych,
- Testy systemowe,
- Testy integracyjne międzymodułowe,
- Testy integracyjne z interfejsami (SAP z systemami dziedzinowymi),
- Wsparcie testów UAT.

Inne informacje:
- Testowanie SAPa i integracji z innymi systemami,
- Znajomość web service'ów i baz danych,
- Samodzielność, dobra organizacja pracy, dociekliwość,
- Szkolenia ze strony Klienta z wiedzy domenowej,
- CEL: Testy systemowe po upgrade systemu - czy całość działa tak samo?
- Nie ma żadnej dokumentacji – do stworzenia w ramach prac:
     *Trzeba stworzyć use case'y, persony z biznesem,
     *Trzeba zrobić strategie testów, przypadki testowe, opisać use case’.
- Product Owner po stronie Klienta,
- Lokalizacja Gdańsk, na początku większość prac w biurze klienta, później ew 50/50 zdalnie,
- Start projektu przewidywany na sierpień/wrzesień do końca roku, z ewentualną możliwością przedłużenia.

Zapraszam do kontaktu:
[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania