Mid-Level/Senior java developer

Randstad Polska Sp. z o.o.

7 000 - 13 000 zł brutto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Programowanie jest Twoją pasją? Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy
pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz kursach
pracę w nowoczesnym i przestrzennym biurze z miejscem parkingowym
atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, lektoraty z j. angielskiego oraz kartę Multisport
możliwość pracy w domu przez sześć dni w miesiącu

zadania
praca z technologiami takimi jak Kafka, Spring Boot, Azure
udział w innowacyjnych projektach wraz z najlepszymi polskimi ekspertami
wykorzystywanie DDD, CQRS, Event Sourcing
projektowanie i tworzenie aplikacji
praca w zespole scrumowym

oczekujemy
min. 2-letniego doświadczenia w programowaniu w języku Java
znajomości frameworków Spring i Hibernate
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Randstad Polska Sp. z o.o.

Był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim przedsiębiorcom a zagraniczni inwestorzy nie byli jeszcze tak skłonni do inwestycji w kraju, który dopiero od pięciu lat budował gospodarkę rynkową.

Jednak dzisiaj, po ponad 20 latach działania, randstad jest jednym z dwóch głównych liderów branży HR w Polsce.