Tester Manualny / Automatyczny

7 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Cześć!

Poszukuję dla końcowego, amerykańskiego Klienta z Katowic (branża automatyki) osoby na stanowisko Tester Manualny/Automatyczny, która chce się rozwinąć w kierunku Firmware Test Engineer (lub to doświadczenie już posiada). Poniżej więcej szczegółów.

Pozycja: Tester Manualny/Automatyczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Lokalizacja: Katowice

Start: ASAP / Sierpień

Główne zadania:

• Tworzenie i wykonywanie planów testów systemów wbudowanych,

• Projektowanie i tworzenie automatycznych testów w Pythonie,

• Współpraca z programistami, aby ocenić koncepcje projektowe i osiągnąć wspólne cele.

Minimalne kwalifikacje:

• Chęć zdobycia cennego doświadczenia w obszarze systemów wbudowanych i automatyzacji testów,

• Solidne doświadczenie w testach manualnych (min. 3-4 lata),

• Niekomercyjne doświadczenie w językach programowania: Python, C++, Java lub C,

• Doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych, strategii testów, planów testów i procedur testowych,

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, również w języku angielskim.

Pożądane kwalifikacje:

• Doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz Firmware,

• Znajomość "V-Model" przy rozwoju produktu,

• Znajomość protokołów komunikacyjnych, takich jak Ethernet, CAN, IP lub podobne,

• Znajomość języka LabVIEW,

• Elastyczność w zmieniającym się środowisku pracy.

Benefity:

• Możliwości szkolenia i rozwoju umiejętności zawodowych jak i języka angielskiego,

• Rozwijające stanowisko, stanowiące wyzwanie wśród kreatywnych osób – ze względu na międzynarodowe środowisko dające szerokie spektrum możliwości,

• Profesjonalne środowisko pracy z wysokim naciskiem na jakość produktu,

• Elastyczne godziny pracy (zadaniowy tryb pracy – pracownik może pracować w godzinach przez siebie wybranych, aby łącznie w tygodniu wyniosło to 40h),

• Ubezpieczenie na życie,

• Pakiet kafeteryjny: karta multisport lub bilety do kina,

• Dofinansowania do squasha, pikników rodzinnych, lunchów – 50%,

• Wczasy „pod Gruszą”,

• Kursy językowe,

• Prywatna opieka zdrowotna,

• Premie roczne.

Biuro: Do dyspozycji pracowników są świetnie wyposażone kuchnie, laboratoria testerskie, Relax Rooms oraz Play Rooms (z piłkarzykami, maszynami do gry, fotelami do wirtualnych wyścigów itd.).

Zapraszam serdecznie zainteresowane osoby do kontaktu.

Sonia Cytrowska
Seargin IT Recruitment

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania