Magento Developer

Polcode Sp. z o.o.

6 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://polcode.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Cześć, poznajmy się. Jesteśmy zgranym zespołem, który od ponad 12 lat dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata.

Chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT.

Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią. Dołącz do naszego zespołu!

Twoimi zadaniami będą:
  • Tworzenie i modyfikacja aplikacji w Magento 1 lub 2.
  •  Praca dla zagranicznych klientów.
  • Współpraca przy tworzeniu naszych wewnętrznych systemów.
  • Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:
  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.
  • Masz doświadczenie w Magento 1 (minimum 1 rok).
  •  Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).
  • Jesteś obyty w środowisku (Linux/Apache/PHP/MySQL).
  • Posiadasz znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B2).
Wisienką na torcie będą:
  • Doświadczenie w Magento 2.
  • Przynajmniej podstawowa znajomość z Elastic Search, Redis, Varnish, Docker.
Dodatkowe benefity dla każdego Polcodowca:
  • Sprzęt nie tylko dla biurowych pracowników firmy, ale również zdalnych (stacja robocza, minimum dwa monitory, dyski ssd, słuchawki, myszka, klawiatura).
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i karta Multisport.
  • Indywidualny plan twojego profesjonalnego rozwoju oraz szkolenia wewnętrzne.
  • Bezpłatne zajęcia doszkalające z języka angielskiego z native speakerami.
  • Możliwość rozwoju innych zainteresowań. Chcesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, pisać na naszego bloga, pomagać w rekrutacji specjalistów IT? A może być opiekunem stażystów, leaderem projektu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji? Z pewnością znajdziemy dla Ciebie ciekawe wyzwania!
  • Regularne wyjścia integracyjne (Szczególnie polecane jeśli pracujesz zdalnie: fajnie będzie zobaczyć Cię na wyjściach i wyjazdach integracyjnych, na których bardzo nam zależy!)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― redmine
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack, Skype, G-Talk
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur w centrum Krakowa, Katowic, Łodzi, Warszawy lub
  • Jasno określone warunki zatrudnienia, preferowaną przez Ciebie formę współpracy (umowa o pracę, umow
  • Napoje, przekąski w każdym biurze
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Udział w konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • Bogaty zakres stosowanych technologii

Praca w Polcode Sp. z o.o.

O Polcode Sp. z o.o.

POLCODE. Just as you need IT.