C#/.Net Developer

Seargin Sp. z o.o.

80 - 100 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Dzień dobry!

Aktualnie dla klienta końcowego z Warszawy (branża produkcyjna) poszukujemy Developera C#/.Net. Klient oferuje zarówno zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b jak i umowę o pracę. Jest to zależne od preferencji Kandydata.

Zadania:
providing software improvement according to given architecture and process
managing concepts for new features
establishing common architecture by direct communication with experts
taking part in Scrum framework

Wymagania:
- C#/.net development experience
- knowledge of programing patterns
- experience with scrum framework, Web UI tools and concepts, Unit Tests and TDD, Software Modeling Notations (UML)
- very good English skills
- Używane technologie: Visual Studio + ReSharper, Team Foundation Server, Microsoft SQL Server, nHibernate ORM, Autofac IoC/DI, WCF, TypeScript, WebAPI, npm, jspm, Aurelia

Klient oferuje:
- Długoterminową współpracę;
- Pakiet benefitów (opieka medyczna rozszerzona o pakiet stomatologiczny, Multisport, program kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, kursy językowe);
- Pracę z najnowocześniejszymi technologiami;
- Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Warszawy
- Możliwość częściowej pracy zdalnej

Zainteresowanych proszę o kontakt:
[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania