Programista PHP

Talent Partners
Język programowania

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• współtworzenie i pisanie aplikacji internetowych,
• udział budowaniu zaawansowanych produktów. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP z naciskiem na OOP - min. 2 lata doświadczenia,
• dobra znajomość języka JavaScript (biblioteka jQuery będzie atutem),
• dobra znajomość standardów (X)HTML oraz CSS,
• dobra znajomość SQL (MySQL),
• umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
• samodzielność,
• odpowiedzialność.

Mile widziane:
• praktyczna znajomość modelu MVC (Symfony2),
• znajomość PostgreSQL,
• doświadczenie w pracy z dużymi systemami/aplikacjami internetowymi,
• praktyczne doświadczenie w pracy z systemem Linux.

Oferujemy:
• współudział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole,
• możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY