front-end developer

Randstad Polska Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł brutto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Dev/Ops

Jeśli chcesz dołączyć do doświadczonego zespołu specjalistów oraz firmy która stawia na rozwój swoich pracowników, zaaplikuj!

oferujemy
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole scrumowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia językowe, strefa relaksu itp.)
  • możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy oraz częściową pracę zdalną (6 dni w miesiącu)
zadania
  • projektowanie przedniej warstwy aplikacji
  • praca w międzynarodowym zespole
oczekujemy
  • rocznego doświadczenia na stanowisku front-end developera
  • znajomości technologii: HTML, JS, CSS
  • znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Randstad Polska Sp. z o.o.

Był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim przedsiębiorcom a zagraniczni inwestorzy nie byli jeszcze tak skłonni do inwestycji w kraju, który dopiero od pięciu lat budował gospodarkę rynkową.

Jednak dzisiaj, po ponad 20 latach działania, randstad jest jednym z dwóch głównych liderów branży HR w Polsce.