Java Software Developer (Machine Learning)

Talent Hills

10 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2015 Rok założenia firmy

  • http://www.talenthills.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Klientem Talent Hills jest innowacyjny spin-off należący do dużej grupy kapitałowej - producent rozwiązań opartych o algorytmy uczenia maszynowegodeep learning’u, sztucznej inteligencji a także technologie Big Data i Boty. W związku z budową nowego zespołu programistycznego dedykowanego do rozwoju (od podstaw) kluczowego produkty firmy poszukujemy Java Software Developera. Długofalowy projekt dotyczy stworzenia zaawansowanej platformy robotyzacji procesów biznesowych. Metodyką prowadzenia projektów jest Scrum.

Opis stanowiska:

- Opracowywanie założeń dotyczących funkcjonalności projektów, aplikacji, oprogramowania we współpracy z ekspertami dziedzinowymi;
- Tworzenie aplikacji i rozwiązań w technologii Java 8+, oraz technologiach dodatkowych;
- Przygotowywanie automatycznych testów jednostkowych, integracyjnych oraz wydajnościowych do tworzonych aplikacji;
- Współpraca z testerami oprogramowania;
- Współpraca z odbiorcą funkcjonalnym;
- Przegląd kodu oraz udział w sesjach technicznych poświęconych optymalizacji kodu;
- Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej i funkcjonalnej);
- Wsparcie merytoryczne i technologiczne młodszych członków zespołu.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Minimum 3-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku Java;
- Doskonała znajomość środowiska Linux;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Znajomość dobrych praktyk programowania, umiejętność pisania czystego i przejrzystego kodu;
- Umiejętność pracy w zespole.
- Mile widziana znajomość innych technologii wykorzystywanych w projekcie:
Java 8, Scala, Spring, Hibernate, Python, CUDA, Spark, Zeppelin, JSON, JS, AngularJS, Vaadin, bazy danych zarówno SQLowe, jak i NoSQLowe, biblioteki i algorytmy machine learning.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pracę z nowym, czysto tworzonym kodem oraz najnowszymi technologiami;
- Połączenie start-upowej atmosfery pracy z udziałem w stabilnym i długofalowym projekcie;
- Lokalizację biura w centrum Warszawy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira, Bitbucket
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins, CI/CD
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Administratorem danych osobowych jest firma Talent Hills z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 81/7.10, 02-001 Warszawa. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres email [email protected], formularz kontaktowy pod adresem www.talenthills.pl, telefonicznie pod numerem +48 533 530 630 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:
– w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na rzecz Klienta Talent Hills w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
– dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
– w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit f RODO).

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne do udziału w procesie rekrutacyjnym.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Talent Hills dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub po upływie 4 lat od daty wyrażenia zgody. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora, tj. dostawcom usług IT.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Talent Hills zabezpiecza wszystkie posiadane dane przed niepowołanym dostępem osób trzecich stosując metody ochrony kryptograficznej lub logowania się i haseł dostępu. Dostęp do dokumentacji zawierającej dane osobowe posiadają tylko uprawnione osoby w niezbędnym zakresie.