Starszy programista

Sevenet SA

2 500 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko starszy programista. Ofertujemy udział w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego. Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak CRMy, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm itp. Każdy nasz pracownik ma możliwość rozwoju w bardzo wielu kierunkach. Jeżeli jesteś pasjonatem programowania ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wysokość wynagrodzenia i forma współpracy uzależnione będą od posiadanych kompetencji.

Wymagania

    • Nasze wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunki: informatyka/telekomunikacja/ekonometria),
  • wiedza z zakresu IT,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność programowania (głównie technologie Java/ .NET),
  • znajomość architektur oprogramowania (klient - serwer, peer to peer, architektury aplikacji web'owych),
  • mile widziana znajomość mechanizmów zapewnienia wydajności i HA,
  • umiejętność tworzenia i korzystania z relacyjnych baz danych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • umiejętności organizacyjne i samodzielność,
  • nastawienie na realizację zadań i profesjonalny rozwój,
  • determinacja w osiąganiu celów i poczucie odpowiedzialności,
  • systematyczność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie.

Obowiązki:
  • wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów,
  • analiza specyfikacji funkcjonalnej i niefunkcjonalnej,
  • tworzenie architektur aplikacji i opracowywanie sposobów implementacji,
  • dobór wzorców projektowych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej,
  • udział w testach.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta Multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenia i pakiety medyczne

O Sevenet SA

Firma zajmuje się dostarczaniem dedykowanego oprogramowania i wdrożeniami systemów teleinformatycznych w Polsce i Europie.