Junior Elixir Developer

APPCHANCE

3 500 - 5 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • https://appchance.com WWW

Język programowania
Inne

Chcesz doskonalić się w języku Elixir? Cenisz sobie zdobywanie wiedzy od najlepszych? Nasz zespół koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań, a Ty będziesz jej częścią.  Będziesz miał/-a okazję pracować z doświadczonymi programistami i smakować świeżych technologii. Nie mamy tu czasu na nudę! Brzmi interesująco?

Czego oczekujemy?

-wiedzy praktycznej z zakresu Elixir, Phoenix i Ecto
-przynajmniej jednego projektu Elixir w serwisie Github
-wcześniejszego doświadczenia z innymi platformami (na przykład Ruby, Go, Python) na korzyść
-nastawienia na stałe zdobywanie wiedzy
-dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej w łatwy sposób komunikować się z naszymi klientami (B2)

Obowiązki:

-codzienna nauka!
-wdrażanie logiki biznesowej w czysty, sprawdzalny sposób
-tworzenie API (może to być HTTP, gniazda, webhook, a nawet CLI)
-dostarczenie kodu do serwera produkcyjnego
-wdrożenia testowe

Mile widziane:

-doświadczenie w pracy z klientami mobilnymi
-doświadczenie we frameworkach SPA, np. Ember.js, React.js, Vue.js

Co oferujemy?

-konkurencyjne wynagrodzenie 3 500- 5 500 + VAT (B2B) lub UoP
-doskonały ekosystem do podnoszenia swoich kwalifikacji
-przegląd kodu, programowanie w parach, okresowe przeglądy spotkań
-praca w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
-wszechstronna ława - w naszym zespole pracują programiści, graficy, ludzie z Venture Capital i doświadczeniem agencji
-opieka medyczna Luxmed
-Karta Multisport
-elastyczne godziny pracy
-przyjazne środowisko pracy

Send us your CV to:

[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― Jira, Trello
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence, Wiki
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O APPCHANCE

Cenimy sobie swobodę i przestrzeń sprzyjającą kreatywnemu myśleniu!
Appchance to ok. 40 osób w zespole, 7 lat w biznesie i setki zrobionych projektów. To liczby, które są efektem współpracy geeków komputerowych, pasjonatów nowych technologii i entuzjastów biznesu. Tworzymy produkty cyfrowe (aplikacje webowe i mobilne, rozwiązania IOT, systemy API oraz CMS), które pomagają naszym klientom rozwinąć skrzydła.

Zajmujemy się złożonymi projektami dla klientów z całego globu. Wśród naszych klientów można znaleźć X-kom, Fibaro, Media Markt, Allegro, Loreal etc.

Posiadamy swój autorski projekt- Confrenz, czyli narzędzie ułatwiające komunikację pomiędzy uczestnikami konferencji, organizatorami, prelegentami oraz sponsorami.

Wierzymy, że ludzie z pasją chętnie dzielą się swoją wiedzą i zainteresowaniami. W tym celu stworzyliśmy autorskiego, branżowego bloga, gdzie każdy z nas może wykazać się kreatywnością i umiejętnościami pisania artykułów.

Zapraszamy do lektury bloga:  http://appchance.pl/blog/ i odwiedzenia naszej strony internetowej: http://appchance.com/