Scrum Master

Airline

5 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1980 Rok założenia firmy

  • https://www.devpractice.pl WWW

Narzędzia
Inne

devPractice.pl, to startup dający możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT.
Szukamy Scrum Mastera, który będzie zaangażowany w kilka projektów jednocześnie.
Praca w 100% zdalna z programistami o niewielkim stażu zawodowym.

Zadania:
  • koordynowanie prac zespołu
  • motywowanie zespołu
  • poszukiwanie rozwiązań, analiza projektów
  • pomoc uczestnikom programów w sprawach organizacyjnych
  • kontakt z klientami biznesowymi w celu precyzowania wymagań

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w metodyce Scrum,
  • minimum 2-letnie doświadczenia w pracy z projektami IT,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem front-endu i/lub back-endu
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne,
  • umiejętność motywowania członków zespołu
  • znajomość języka angielskiego - B2

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack, Skype
  • Code review
  • Continuous Integration ― Travis
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Airline

DevPractice to inicjatywa skierowana do osób chcących pracować w branży IT, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.
Learn differently & More efficiently

Rekrutujemy dla klienta, u którego będzie bezpośrednie zatrudnienie.