PHP Developer

Triscode
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

 Firrma Tiscode poszukuję programistów PHP do pracy stałej albo w formie godzinowej.

Zadania:

  • tworzenie i wprowadzanie zmian do istniejących projektów (front‑end i back-end)
  • projektowanie serwisów internetowych we współpracy z grafikiem, copywriterem i specjalistą SEO
  • tworzenie back-end API pod aplikację mobilne

  Oczekiwania:

  • praktyczne doświadczenie w pracy jako Programista PHP
  • dobra znajomość MySQL
  • znajomość frameworków PHP
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych
  • znajomość CSS + HTML pod kątem zgodności w różnych przeglądarkach
  • znajomość JavaScript (w tym jQuery )
  • zaangażowanie i chęć tworzenia nowych rozwiązań
  • znajomość formatu JSON
  • znajomość wzorców projektówych( np. MVC)
  • Mile widziane:
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość SCRUM, Jira

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira, Trello
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania