Tester Oprogramowania

ModulesGarden

1 500 - 3 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy kreatywnego pracownika na stanowisko Testera Oprogramowania w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje dla największych i najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce. Oferujemy:
✔ atrakcyjne wynagrodzenie
✔ możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
✔ uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
✔ możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
✔ ciekawą pracę pozbawioną rutyny i schematyczności
✔ pracę w młodym i zgranym zespole
✔ cotygodniowe spotkania integracyjne
✔ bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu, opisanie swojego doświadczenia zawodowego oraz swoich zainteresowań.

Oficjalna strona Firmy:

Dane Firmy:
INBS Group
ul. Rejtana 36
Rzeszów 35-310
NIP: 8652468710
REGON: 180759700

Prosimy przesyłać wszystkie zgłoszenia w formacie PDF na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując „Tester Oprogramowania".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Zadania:
✔ samodzielne przeprowadzanie testów oprogramowania
✔ opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu programistów
✔ aktywne wspieranie procesu tworzenia oprogramowania Wymagania:
✔ znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak piśmie
✔ znajomość zagadnień IT oraz branży web hostingowej
✔ kreatywność oraz umiejętność analizy problemów
✔ dokładność i samodzielność
✔ umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:
✔ znajomość PHP, MySQL, JavaScript oraz jQuery

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

O ModulesGarden

Where Creativity Meets Technology
Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje i systemy dla największych, najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce na świecie. Współpracujemy z takimi firmami jak GoDaddy, Magento, nazwa.pl, Parallels, WHMCS, cPanel czy OnApp. Mamy ponad 60 własnych produktów, ponad 5000 zaufanych klientów biznesowych, ukończyliśmy prawie 1500 projektów.