Android/iOS Developer

Axxiome Polska Sp. z o.o.

9 000 - 14 000 zł brutto

Narzędzia
Inne

Opis oferty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Rozwój aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS za pomocą technologii natywnych
Rozwój i wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii J2EE, Spring
Przygotowywanie designu technicznego aplikacji mobilnych oraz integracji z systemami back-end

OCZEKUJEMY:
Doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android lub/i iOS min. 1rok
Doświadczenie w  iOS (Objective C/Swift), Uni Test, Scrum
Gotowości do częstych podróży służbowych (Niemcy)
Znajomości j. niemieckiego na komunikatywnym poziomie
Umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:
Umowę B2B
Projekt na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Wypracowany system onboardingowy i świetną atmosferę
Niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress-code, elastyczne godziny pracy)
Nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój (Twoja opinia ma znaczenie)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Skype for Business
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

Praca w Axxiome Polska Sp. z o.o.

O Axxiome Polska Sp. z o.o.

Axxiome, more than work !
Axxiome Polska, to licząca blisko 100 Pracowników firma wdrożeniowa IT, z biurami we Wrocławiu oraz Opolu. Wyróżnia nas to, że Polska jest centrum zarówno technologii jak i usług administracyjnych dla całej Grupy. W Polsce zlokalizowany jest Chief Technology Officer (CTO) oraz wielu managerów odpowiedzialnych za działy na poziomie globalnym, w obszarach: technologia, produkty, architekci systemów IT, zarządzanie IT, finanse, HR.

W 2009 r. rozpoczynaliśmy działalność z zespołem 80 specjalistów w całej Grupie, aktualnie zatrudniamy ok. 400 osób. W przeważającej liczbie są to konsultanci biznesowi, deweloperzy w językach programowania SAP ABAP, Java, PHP i aplikacji mobilnych.