Full Stack Developer

PM Ecology sp zo.o.

12 000 - 14 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://www.pmecology.com/ WWW

Język programowania
Framework

PM Ecology Sp zo.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym w obszarze automatycznych pomiarów środowiskowych. Firma projektuje i produkuje precyzyjne czujniki oraz łatwe w obsłudze systemy do efektywnego rejestrowania i przetwarzania danych z dostępem online. W związku z kontynuacją projektu badawczego mającego na celu zaprojektowanie i zbudowanie systemu pomiarowego jakości powietrza,  do swojego zespołu projektowego w Gdańsku poszukujemy osoby zafascynowanej tworzeniem nowych produktów i rozwiązań na stanowisko:

Zadania:

•       Stworzenie i rozwój systemu wizualizującego rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń w powietrzu
•       Opracowanie algorytmów modelujących rozprzestrzenianie się gazów pomiędzy punktami pomiarowymi
•       Współtworzenie i rozwój nowych produktów związanych z badaniem zanieczyszczenia powietrza
•       Opracowywanie koncepcji, projektowanie i rozwój algorytmów pomiarowych
•       Tworzenie dokumentacji dla nowych produktów
•       Analiza, debugowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nowymi produktami i usługami

Wymagania:

•       Odpowiedzialność, dociekliwość, oraz nie zrażanie się niepowodzeniami
•       Znajomość:
o   C#
o   ASP.NET core
o   TypeScript
o   SPA framework (Angular.io, Aurelia, lub React)
o   Event Sourcing
o   CQRS
o   REST
o   DI/IoC
•       Dobra znajomość języka angielskiego
•       Umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w pracy
•       wykształcenie wyższe, idealnie z obszaru informatyki lub matematyki stosowanej
•       Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata

Mile widziane:

·      ServiceStack
·      Aurelia
·      PostgreSQL
·      MongoDB
·       Autofac
·      znajomość algorytmów optymalizacyjnych, ewolucyjnych, sieci neuronowych

Oferujemy:

•       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
•       Przyjazną, partnerską atmosferę i możliwość współpracy z ekspertami z doświadczeniem w największych światowych przedsiębiorstwach
•       Brak Scrum’ów, Agile’ów, Lean’ów i innych korporacyjnych przeszkadzajek
•       Możliwość tworzenia produktów innowacyjnych w skali Europejskiej, oraz realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
•       Wynagrodzenie 10.000-12.500 zł brutto, oraz współudział w sukcesach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem Full Stack Developer

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O PM Ecology sp zo.o.

PM Ecology Sp zo.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym w obszarze automatycznych pomiarów środowiskowych. Firma projektuje i produkuje precyzyjne czujniki oraz łatwe w obsłudze systemy do efektywnego rejestrowania i przetwarzania danych z dostępem online. W związku z kontynuacją projektu badawczego mającego na celu zaprojektowanie i zbudowanie systemu pomiarowego jakości powietrza,  do swojego zespołu projektowego w Gdańsku poszukujemy osoby zafascynowanej tworzeniem nowych produktów i rozwiązań.