JAVA, C/C++, Delphi, Blockchain, AOSP, Remote work

Hodler.Tech OÜ

4 000 - 11 000 zł brutto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2018 Rok założenia firmy

  • https://hodler.tech WWW

Język programowania

Opis oferty

Poszukujemy osób do następujących prac:

1. Aplikacja multiplatformowa (portfel kryptowalutowy), tworzona w Delphi. Na to stanowisko potrzebujemy osoby z umiejętnościami Juniora, praca pod okiem doświadczonego programisty, zadania związane głównie z funkcjonalnościami niewymagającymi znajomości technologii Blockchain, jednak jej znajomość będzie dodatkowym atutem.

2. Modyfikacja systemu operacyjnego AOSP. C++, JAVA. Samodzielne stanowisko pracy, jasno postawione zadania skupione wokół nałożenia ograniczeń na system operacyjny pod kątem bezpieczeństwa, m.in.:  tryb auto-offline, umożliwienie uruchamiania tylko jednej podpisanej aplikacji, brak adb oraz otp.

Nie przykładamy dużej wagi do Twojego formalnego wykształcenia ani doświadczenia, jeśli szybko się uczysz i uważasz że jesteś dobry w swojej dziedzinie, możesz do nas aplikować.

Możliwość pracy na pełen etat lub jego część. Praca zdalna, wypłaty realizujemy najczęściej raz w tygodniu.

Zapewniamy sprzęt i oprogramowanie odpowiednie do wykonywanych zadań. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.

Dostępne stanowiska:
Programista aplikacji multiplatformowej
Programista systemu operacyjnego
Administracja serwerami

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― SVN
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Github
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Zadaniowy system pracy
  • Indywidualne zadania i rozliczenia
  • Praca zdalna
  • Luźna atmosfera
  • Ciekawe eventy np. wyjazdy zagraniczne z zespołem
  • Nowoczesna branża blockchain

O Hodler.Tech OÜ

Jesteśmy firmą której celem jest stworzenie urządzenia do bezpiecznego przechowywania kryptowalut. Zaimplementowany system operacyjny AOSP na smartfonie Samsung J3, aplikacja z obsługą ponad 350 kryptowalut jest w trakcie tworzenia. Posiadamy zgromadzony kapitał w kwocie prawie 1 mln USD. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć i poznać nową, ale bardzio przyszłościową branżę blockchain od kuchni, zapraszamy do aplikowania.