Inżynier Oprogramowania C/C++

DACOMET

do 10 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Dacomet jest obecny na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla lidera nowoczesnych technologii Alcatel-Lucent..
Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Naszą misją jest zapewnianie klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych, bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb.
Największym kapitałem naszej firmy są ludzie. Nasz zespół tworzą młodzi, dynamiczni, nieustannie doskonalący się i podnoszący swoje kwalifikacje pasjonaci.
Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku :
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

GŁOWNE ZADANIA:
• Odpowiedzialność za testy oprogramowania, testy podsystemów
• Odpowiedzialność za zadania niezbędne do rozwoju podsystemów( zgodnie z zaleceniami przełożonych)
• Współtworzenie projektów, specyfikacji testowych
• Wykonywanie testów jednostkowych i funkcjonalnych (przyczyniając się do integracji działań badawczych)
• Współtworzenie wymagań funkcjonalnych podsystemów, projektów i specyfikacji testów podsystemów zgodnie z odpowiednią dokumentacją i standardami proceduralnymi
• Współuczestniczenie w rozwoju projektów i rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Udzielanie wsparcia w zakresie specjalistycznej wiedzy technicznej pozostałym członkom wydziału
• Podnoszenie umiejętności związanych z rozwojem oprogramowania i technologii telekomunikacyjnych
• Przyczynianie się do poprawy standardów jakości, procedur firmy
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość języka programowania C/C++
• Znajomość programowania w systemie UNIX/ LINUX (model klient-serwer)
• Pożądane wcześniejsze doświadczenie w programowaniu KWALIFIKACJE BĘDĄCE DODATKOWYM ATUTEM:
• Znajomość protokołów komunikacyjnych: TCP/IP, SIP, SS7/Sigtran, SMPP, AAA
• Znajomość języków programowania (KSH, Pyton, JSP, Java Script, Perl itp.)
• Doświadczenie w programowaniu systemów czasu rzeczywistego i w
projektowaniu wydajności (performance engineering)
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej międzynarodowej organizacji
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet medyczny
• Świadczenia socjalne

Metodologia pracy

O DACOMET

W roku 1999 firma rozpoczęła szerszą współpracę z korporacją Lucent Technologies obecnie Nokia Group w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej dla klientów na całym świecie. W kolejnych latach powstawały sekcje odpowiedzialne za obsługę logistyczną oraz realizację zleceń związanych z instalacją i uruchomieniem urządzeń telekomunikacyjnych. Dodatkowo firma wprowadziła usługę całodobowego wspomagania klienta w kwestiach rozwiązywania problemów i usuwania awarii.

Obecnie poszukujemy specjalistów w sektorze IT dla jednego z naszych klientów, który jest jedną z wiodących marek w przemyśle IT.

Naszą misją jest zapewnianie Klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych, bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb.