Programista PHP [ Zdalnie ]

Brand Technology

25 - 40 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy programistów PHP do pracy nad naszymi projektami. Oferujemy możliwość zatrudnienia na cały etat , godzinowo lub za określone prace/etapy.

Zadania
  •  Tworzenie i rozwój aplikacji typu ERP/CRM/CMS
  •  Tworzenie i rozwój platform typu SaaS
  •  Tworzenie i rozwój API
  •  Udział w ciekawych projektach
Wymagania
  •  Bardzi dobra znajomość PHP (obiektowo) w wersji co najmniej 5.3
  •  Dobra znajomość baz danych MySQL/PostgreSQL oraz zasad projektowania relacyjnych baz danych
  •  Doświadczenie w pracy z frameworkami (Zend Framework, Symfony lub inny)
  •  Znajomość systemu kontroli wersji GIT lub SVN
  •  Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
Mile widziane
  •  Znajomość JavaScript/HTML/CSS
  •  Znajomość SSH
  •  Doświadczenie z Doctrine lub OAuth2
  •  Umiejętność organizacji pracy
Oferujemy
  •  Pracę zdalną - wystarczy, że masz dostęp do internetu
  •  Elastyczne godziny pracy
  •  Brak biurokracji - praca w luźnej atmosferze
  •  Forma zatrudnienia (umowa) w zależności od preferencji
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu!

E-mail: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami."

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O Brand Technology

Brand Technology to mały software house specjalizujący się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dobranego do potrzeb klienta. Tworzymy komercyjne oprogramowanie już ponad 10 lat. Nasz zespół pracuje zdalnie i jest dobierany w zależności od potrzeb klienta.
Nasze referencje i zadowolenie klientów mówią same za siebie.