C++ Developer - Katowice

Seargin
Język programowania
Inne

Poszukuje doświadczonego Inżyniera do nietypowego projektu, który jest na pograniczu tworzenia aplikacji desktopowych i oprogramowania wbudowanego.
Frima z branży automatyki i przemyslu oferuje umowę o pracę na stanowisku Software Engieneer do pracy w nowoczesnym Katowickim biurowcu.

Wymagania:
- Doświadczenie w softwre (Software Engineer C++) lub firmware (Embedded Engineer C++).
- Solidne doświadczenie z Windows.

Obowiązki:

- Tworzenie kodów w C++.
- Opracowywanie planów testów jednostkowych.
- Sporządzanie raportów, analiz.
- Integrowanie komponentów oraz rozwiązywanie problemów w celu uzyskania produktu końcowego.

Korzyści:
- Rozwijające stanowisko, dające szerokie spektrum możliwości.
- Umowa o pracę.
- Elastyczne godziny pracy.
- Premie roczne.
- Pakiet rekolacyjny.
- Kursy językowe.
- Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne (pakiet stomatologiczny).
- Karta Multisport, dofinansowania do wakacji.

Po szczegóły zapraszam do kontaktu: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania