Młodszy programista PHP / Webdeveloper

Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl

4 500 - 7 000 zł brutto

  • Kontrakt Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.sprzeglo.com.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy z pasją prowadzą sklepy motoryzacyjne sprzeglo.com.pl oraz sprzegla24.pl.
Jeśli zamiast pracy w korporacji wolałbyś pracować w kameralnej firmie, w której będziesz miał realny wpływ na jej rozwój, to czytaj dalej.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy programista PHP / webdeveloper

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie
Wymiar pracy: pełny etat

Główne zadania:
  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w technologii PHP
  • bieżąca obsługa informatyczna sklepów internetowych
  • wsparcie informatyczne działu sprzedaży
  • wdrażanie własnych pomysłów w życie
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów (kierunki o profilu informatycznym)
  • doświadczenie w PHP / MySQL
  • znajomość HTML / CSS / Javascript
  • znajomość Smarty
  • znajomość architektury aplikacji webowych
  • znajomość jednego z frameworków  (Symfony)
  • doświadczenie z platformami eCommerce (Prestashop, Magento)
Dodatkowe wymagania:
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na pracę w zespole
  • samodzielność w podejmowaniu najlepszych rozwiązań
Oferujemy:
  • stabilną pracę przy interesujących projektach w doświadczonym zespole i przyjemnej atmosferze
  • samodzielne stanowisko i możliwość dalszego rozwoju
  • intensywny rozwój zawodowy, dostęp do nowych technologii
  • realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie: 4,5-7 tys. zł brutto (w zależności od formy zatrudnienia) +premie

 Jeśli chciałbyś z nami pracować wyślij CV na adres [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl

Prowadzimy dwa sklepy motoryzacyjne - Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl.
Jesteśmy najlepsi w swojej niszy. Uwielbiamy nowe wyzwania i nowe projekty, dzięki czemu dynamicznie się rozwijamy i nigdy nie nudzimy.
Nie sziedzimy jednak po godzinach, pracujemy po 8 godzin w przedziale 8:00-18:00, cenimy przyjazną atmosferę.
Nasze biuro mieści się przy Okęciu, przy al. Krakowiskiej 173.
W tej chwili jest nas ośmioro, sami fajni ludzie :)

Kogo szukamy? Mamy kilka wymogów: kumatość, uczciwość, pozytywna energia i oczywiście znajomość programowania w opisanym zakresie.
Zainteresowała Cię nasze oferta? Aplikuj, to poznamy się bliżej!