Java Developer

Sales For

10 000 - 15 000 zł brutto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta oferującego kompleksową realizację przedsięwzięć od pomysłu i projektu, poprzez autoryzowane dostawy i instalacje, prace wdrożeniowe i szkolenia, po zadania związane z eksploatacją systemów., poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: JD/W/88/2018
Miejsce Pracy: Warszawa/Kraków

Obowiązki:

  • współtworzenie oprogramowania dedykowanego na rynek telekomunikacyjny (rozwijania istniejącego oprogramowania, jak również tworzenia nowych modułów)
  • wspieranie działań zespołu
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne,
  • min 1 roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java (JEE),
  • znajomość technologii: Spring Framework, JMS, WebService/REST. Otwartość na poznawanie nowych frameworków,
  • umiejętność pracy z bazą danych Oracle (PL/SQL),
  • świadomość procesów związanych z tworzeniem oprogramowania: systemy kontroli wersji (Subversion, Git), zarządzanie zależnościami (Apache Maven), testy jednostkowe (jUnit),
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym,
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux (zagadnienia administracyjne oraz sieciowe),
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej. Mile widziany poziom pozwalający na swobodną komunikację.

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z protokołami opartymi na TCP/IP,
  • znajomość języka C++,
  • doświadczenie w pracy z językami skryptowymi (Python, Bash, Tcl itp.),

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji w gronie SOLIDnych EXpertów™,
  • Benefity: LuxMed, Multisport,
  • Nowoczesne biuro

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected]  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: JD/W/88/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― SVN, GIT
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania