Inżynier Oprogramowania/ Software Engineer

Horyzont S.C. Bartosz Nestorowicz, Joanna Nestorowicz

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania. Miejsce Pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3129HT

Zadania
projekt wykonawczy, implementacja i testowanie jednostkowe funkcjonalności,
analiza specyfikacji technicznej oprogramowania, np. pod względem wymagań klienta, wymagań systemowych lub projektu wykonawczego,
rozwój projektu wykowczego oraz tworzenie dokumentacji do modułów aplikacji,
implementacja modułów oprogramowania dla mikrokontrolerów,
testowanie działania modułów oprogramowania na poziomie urządzenia,
praca z narzędziami wspierającymi rozwój oprogramowania wbudowanego.

Klient oferuje
pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwości rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia),
pakiet socjalny.

Wymagania

wykształcenie wyższe w dziedzinie tworzenia oprogramowania, informatyki, elektroniki lub mechatroniki,
doświadczenie w obszarze inżynierii oprogramowania w języku C dla systemów wbudowanych,
mile widziane w branży motoryzacyjnej,
dobra znajomość j. angielskiego,
podstawowe wiadomości z zakresu układów elektronicznych oraz systemów wbudowanych,
znajomość dodatkowych języków programowania będzie atutem
doświadczenie w pracy z UML będzie dodatkowym atutem,
mile widziana znajomość wymagań modelu Automotive SPICE
doświadczenie w pracy z Autosar'em będzie dodatkowym atutem.