Senior Front-end Developer #266

dotLinkers

do 20 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • https://dotlinkers.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia

Dla naszego Klienta, warszawskiego Startupu poszukujemy Senior Frontend Developera,
który dołączy do zespołu pracującego nad nowoczesną platformą kredytową.

Wymagania:

·        3+ lat doświadczenia w programowaniu front-endu

·        Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6)

·        Znajomość Angular4, TypeScript, React/Redux

·        Wiedza z zakresu architektury frontend, SPA

·        Znajomość i zastosowanie narzędzi typu node.js, czy CLI – wiesz, co to jest packages.json

·        Troska o wydajność, jakość i skalowalność kodu, który wytwarzasz

·        Rozumienie różnic w px i pt, a przy tym wiedza, że JavaScript jest jednowątkowy

·        Znajomość narzędzia Git i tego jak zrobić reverse commit

·        Doświadczenie z DevOps – wiesz, co to jest /dist

·        Posługiwanie się preprocesorami CSS

·        Znajomość wzorców projektowych

·        Sprawna komunikacja w języku angielskim

Obowiązki:

·        Samodzielne tworzenie modułów frontowych aplikacji i nowych produktów

·        Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych z backendem

·        Współpraca z teamem produktowym nad rozwojem i projektowaniem nowych produktów

·        Performance tuning istniejącego i tworzonego kodu

·        Wkład do UX/UI tworzonych modułów

·        Projektowanie i rozwój koncepcji architektonicznych wdrażanych w modułach frontowych aplikacji

·        Zapewnienie bezpieczeństwa kodu tworzonych modułów

·        Integracja zewnętrznych bibliotek do wsparcia marketingowego (np. marketing automation) w ramach tworzonych modułów i tworzenie dedykowanych mikroproduktów wraz z zespołem marketingowym.

Firma oferuje:

·        Wynagrodzenie dla najlepszych: do 20 000 PLN brutto – na umowę o pracę lub odpowiednik przy b2b

·        Opcje na udziały – warte dużo więcej niż pensja!

·        Atmosferę – otwartość, ale i feedback. Możliwość zapytania, dyskusji i konstruktywnej krytyki. Team Fortress 2 dla chętnych. Możliwość zrozumienia bardzo trudnej domeny w luźny sposób

·        Unikalny zespół – od pierwszego dnia mamy UX/UI na pokładzie i własny team marketingowy, data science team, 2 Microsoft MVP, DevOps-a i inżyniera od testów

·        Pracę zdalną – po ugruntowaniu się zespołu i zrozumieniu własnych potrzeb oraz sposobów pracy

·        Udział w wybranych konferencjach branżowych (meet.js, ng-poland, FrontendConf)

·        Czas na rozwój – oczywiście w ramach strategii firmy

·        Książki – jakie chcesz. Dostarczone pod adres firmowy (raz w miesiącu)

Narzędzia pracy – wszystkie narzędzia pracy w cenie (resharpery, linqpady, sqlComplete itp.). Ulubione peryferia – myszki i klawiatury – do kupienia w dniu przyjścia do pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w dotLinkers

O dotLinkers

LOOKING FOR A NEW JOB?
Or maybe just want to know what is available on the market? Whatever the reason is, give us a call, drop an e-mail or send a raven. You can use the contact form below as well;) We are always interested in meeting you, grabbing a coffee, sharing our market knowledge and advising about your career.