Programista PHP (Regular/Senior)

IT Professionals
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma informatyczna, świadcząca usługi na rzecz Klientów zagranicznych.

ZADANIA:

  • Projektowanie oraz implementacja back-endu aplikacji webowych w PHP7 oraz Symfony 2.8 oraz 3.0,
  • Development systemów skalowalnych o wysokiej dostępności i bezpiecznych,
  • Projektowanie testów jednostkowych,
  • Udział w decyzjach zespołu developerskiego i wywieranie rzeczywistego wpływu na formę wytwarzanego oprogramowania,
  • Dla zainteresowanych: możliwość pracy również przy front-endzie aplikacji z wykorzystaniem m. in. React’a.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu w obiektowym PHP (min. 2 lata),
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony (mile widziane),
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji opartych o bazę MySQL oraz Linux OS,
  • Praktyczna znajomość Model View Controller lub innych wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w rozwoju frontendu aplikacji w JavaScript/JQuery, React, HTML, CSS (mile widziane),
  • Samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę w zależności od preferencji,
  • Własne miejsce parkingowe,
  • Możliwość zapoznania się z nowymi technologiami,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet socjalny,
  • Elastyczne godziny pracy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT Professionals

IT Professionals Sp. z o.o.  jest firmą świadczącą usługi  rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.