PHP Developer [Łódź]

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Baza danych

Dla jednego z liderów wśród polskich firm w zakresie tworzenia rozwiązań IT głównie dla podmiotów publicznych oraz klientów na całym świecie, w związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko PHP Developera.

Wymagania

Zadania / Obowiązki:
- Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu
oprogramowania,
- Analiza potrzeb klienta przed rozpoczęciem projektu,
- Pisanie kodu w rozwijanej aplikacji według projektu,
- Utrzymanie aplikacji, naprawa błędów,
- Organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań.

Oczekiwania:
- Dobra znajomość PHP OOP, MySQL, PostgreSQL
- Umiejętność pracy z przynajmniej jednym z wymienionych systemów CMS: Joomla,Wordpress, Typo3, Drupal 7 Mile widziane:
- Znajomość HTML5, frameworków jQuery, Angular JS lub innych JS MVC,
- Znajomość podstaw zarządzania webserwerem PHP, MySQL,
- Znajomość Apache na systemie Linux.

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.