Front-end Developer [Łódź]

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Inne

Dla jednego z liderów wśród polskich firm w zakresie tworzenia rozwiązań IT głównie dla podmiotów publicznych oraz klientów na całym świecie, w związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko Front-end Developera, którego rolą będzie tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW, przy projektach realizowanych przez firmę.

Wymagania

Zadania / Obowiązki:
- Tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW,
- Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia koncepcji i analizy funkcjonalności portali,
- Opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania. Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość front-endowych technologii Web (HTML5, JavaScript/Ajax, CSS3, jQuery, technologie powiązane) oraz trendów w tym obszarze,
- Doświadczenie w tworzeniu stron pod różne przeglądarki (IE, FF, Chrome, Opera),
- Znajomość wzorców projektowych oraz zagadnień programowania obiektowego w JavaScript,
- Bardzo dobre rozumienie filozofii i wzorców używanych przy tworzeniu serwisów REST.

Mile widziane:
- Znajomość środowiska deweloperskiego i systemów kontroli wersji (GIT),
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania specyfikacji technicznej).
- Znajomość zasad dostępności i użyteczności,
- Znajomość AngularJS, SCSS, Twitter Bootstrap 3, ZURB Foundation 5, Grunt, Media Queries.

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.