C Developer / Programista C

Open-E Poland Sp. z o.o.

7 500 - 8 500 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 1998 Rok założenia firmy

  • http://www.open-e.com/ WWW

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Programujesz niskopoziomowo w C?
Znasz Linux Kernel API oraz Linux Driver Model?
Korzystasz z GIT-a lub SVN-a?
Znasz języki skryptowe powłoki?
Swobodnie posługujesz się językiem angielskim w e-mailach i do czytania dokumentacji technicznej?

Dołącz do naszego Zespołu Programowania!

Obowiązki:

  • rozwijanie oraz testowanie oprogramowania wytworzonego w języku C w przestrzeni jądra oraz w przestrzeni użytkownika systemu operacyjnego Linux;
  • dostosowywanie kodu źródłowego sterowników (głównie sterowniki kart sieciowych oraz kontrolerów RAID/SAS/FC) do aktualnie używanego w rozwijanym projekcie jądra systemu oraz rozwijanie kodów źródłowych usług systemowych;
  • realizacja zadań w obszarze ZFS on Linux;
  • realizacja zadań w obszarze urządzeń blokowych, systemów plików (w szczególności XFS) oraz obsługi sieci.

Mile widziane:
  • doświadczenie projektowe w oparciu o metodykę SCRUM.

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w branży IT/rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych/storage;
  • swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;
  • udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych);
  • dofinansowane lekcje języka angielskiego;
  • pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;
  • dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce;
  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);
  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;
  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość;
  • nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zachęcamy do złożenia aplikacji online.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Open-E Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne i jestem świadoma/y, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia".

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW Axa
  • Eventy integracyjne
  • Baza wiedzy

O Open-E Poland Sp. z o.o.

Enterprise Storage OS and Software for Every Business

Open-E Poland sp. z o. o.

Open-E, Inc. jako firma działająca od 1998 roku ma silnie ugruntowaną pozycję na rynku pamięci masowych, na który dostarcza oprogramowanie w postaci systemu operacyjnego do zarządzania serwerami pamięci masowych. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.

Rozwijając produkty firmy, pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii i trendów obowiązujących na rynku pamięci masowych, włączając w to sprzęt i oprogramowanie. Obsługiwane przez nas protokoły takie jak np. SMB, FTP, iSCSI, Fibre Channel lub Infiniband oraz plikowa i blokowa transmisja danych nie mają dla nas tajemnic, tak samo jak jądro ulubionego przez nas systemu operacyjnego Linux. Wykorzystujemy techniki zwinnego programowania (Scrum), które łącznie z częstymi przeglądami wytwarzanego kodu, testami manualnymi oraz automatycznymi zapewniają utrzymanie najwyższej jakości produktów firmy.

Ciągłe monitorowanie rynku pozwala nam na dostarczanie klientom funkcjonalności, której oczekują.

Mamy ponad 30.000 wdrożeń, w ponad 100 krajach. Nasze rozwiązania wykorzystywane są między innymi przez takich klientów, jak Bosch, Daimler AG,  Philips, Volkswagen, SAP, Lufthansa, Raymond James, Siemens, Samsung, Alcatel-Lucent czy Vodafone.