Scrum Master

Connectis

Opis oferty

Opis stanowiska:

- praca w  roli coach'a i mentora
- zarządzenie procesem wg metodyki Scrum
- weryfikacja działań oraz rozwiązywanie bieżących wyzwań
- współpraca z zespołami scrumowymi

Wymagania:

- min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera w branży IT
- swobodna komunikacja w języku angielskim
- posiadanie certyfikatu z metodyki Scrum

Oferujemy:

- praca zgodnie z ideą work-life balance
- długofalową współpracę w międzynarodowej firmie
- opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Connectis

Connectis_ to polska firma IT z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na ten moment pracuje dla nas około 300-stu Specjalistów IT we wszystkich technologiach m.in. Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Angular, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych. Mamy projekty z różnych branż w całej Polsce: od IT, bankowości i energetyki po E-commerce, motoryzację i ochronę środowiska. Jesteśmy organizatorami oraz partnerami wielu organizacji programistycznych oraz wydarzeń IT. Nie szukamy bohaterów, szukamy developerów :)